Aktualności

Start Karty Mieszkańca SLjestemstąd

13.11.2023 r.

Skorzystaj z profitów

Ruszył program sucholeskiej Karty Mieszkańca SLjestemstąd. Mogą już Państwo pobierać aplikację o nazwie Suchy Las – jestem stąd ze sklepów z aplikacjami. Zachęcamy do rejestracji i wnioskowania o kartę już teraz. W aplikacji i na stronie programu znajdą Państwo wykaz partnerów i profitów, które są przez nich oferowane.

Są to jednostki organizacyjne gminy Suchy Las takie jak Gminny Ośrodek Sportu z bonusami dostępnymi w Parku Wodnym Octopus  i Fit Athletice, jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna, gdzie otrzymają państwo rabat przy zakupie biletu na wydarzenia, jest też spółka LARG z rabatem na usługę wirtualnego biura. Współpracę w ramach projektu zadeklarowało wielu przedsiębiorców. Dostępne są różnorakie kategorie: usługi, sprzedaż, gastronomia, turystyka, sport itd. Ich ilość będzie się powiększać z każdym miesiącem. Przy wnioskowaniu o Kartę Mieszkańca liczy się Państwa miejsce zamieszkania w gminie Suchy Las, potwierdzone pierwszą stroną zeznania podatkowego PIT i jest to warunek jej uzyskania.
Do pobrania aplikacji zachęca wójt Grzegorz Wojtera, który też to już uczynił i uzyskał Kartę Mieszkańca SLjestemstąd o nr 1.